Про отель "Тюльпан"

Огляд готелю «Тюльпан»

Шановні жителі та гості Закарпаття. Ми поспішаємо Вам розповісти, що у Вас з'явилася ще одна можливість зупитися в Закарпатті. Наш готель недавно відкрився, перед тим як почати працювати ми проаналізували ситуацію в нашому регіоні. На день-два стали на місце людини яка любить подорожувати. Врахували всі її потреби і прийняли рішення, що: ціни мають бути доступними, парковка безкоштовною, вид з вікна повинен бути гарним (для чого Вам дивитися на другі будівлі, і вдома так можна, та ще й безкоштовно), магазинчик з продуктами поблизу.

Отже, ціни починаються з 200,00 гривень за добу за один номер. В номері можуть проживати двоє дорослих осіб. Виходить 100,00 гривень з людини. Така пропозиція лише у нас. Ви можете самі перевірити і переконатися в цьому.

На відстані 1200 метрів від готелю знаходиться стадіон. Два рази в рік на ньому проходять тренувальні збори футбольних команд із-за кордону. Вхід вільний. Місцеві жителі дуже люблять відвідувати ці спортивні збори.

Приймаюємо футбольні команди для навчально-тренувальних зборів.

Територія готелю «Тюльпан»

На території готелю побудовані альтанки в яких ви зможете гарно відпочити зі своїми друзями, подихати свіжим гірським повітрям.

Навколо готелю багато зеленої зони.

Безкоштовна парковка. Зона парковки обгороджена парканом, ведеться відеонагляд. Отже Ви можете не хвилюватися за залишене авто.

Резервування

Двомісний плюс
Двомісний стандарт Двомісний плюс Тримісний плюс

Зв'яжіться з нами

(098) 699-47-87